Forum Forum Decoupageart.pl Strona Główna Forum Decoupageart.pl
Forum decoupage

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Artykuły do decoupage: www.decoupageart.pl
Spękania

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Decoupageart.pl Strona Główna -> Jak zrobić...?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jagoda

PostWysłany: Sob Sie 25, 2007 12:50 pm    Temat postu: Spękania Odpowiedz z cytatem

witam Very Happy
mam pytanie: w jaki sposób mogę otrzymać dwukolorowe spękania na serwetce, przy stosowaniu preparatu do dwukolorowych spękań, i czy ten sam efekt można uzyskać używając papieru do decoupage? A, i jeszcze interesują mnie spękania na szkliwionej kamionce (jak je otrzymać i jakie preparaty należy stosować)

za odpowiedzi z góry serdeczne dzięki Very Happy
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaila
Site Admin

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 2:47 am    Temat postu: Re: Spękania Odpowiedz z cytatem

Jagoda napisał:

mam pytanie: w jaki sposób mogę otrzymać dwukolorowe spękania na serwetce, przy stosowaniu preparatu do dwukolorowych spękań

Tutaj opisane: http://www.decoupage.art.pl/crackle.php.
Jakby cos bylo niejasne, to pytaj.

Jagoda napisał:

i czy ten sam efekt można uzyskać używając papieru do decoupage?

Nie - papier zakryje efekt spekan chyba, ze zrobisz spekania wmiejscach gdzie nie naklejasz papieru.
Na papier nadaja sie crackle dwuskladnikowe i daja bardzo ladny efekt.

Jagoda napisał:

A, i jeszcze interesują mnie spękania na szkliwionej kamionce (jak je otrzymać i jakie preparaty należy stosować)

Wszystkie farby, crackle itp nadaja sie na kazda powierzchnie.
Zalezy tylko jaki efekt chcesz uzyskac.
Napisz cos wiecej, to doradzimy Smile

pozdrowka
Kaila
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Decoupageart.pl Strona Główna -> Jak zrobić...? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: