Drut Chenille

Drut Chenille
Druty chenille - elastyczne druty dekoracyjne z kolorowym, miękkim oplotem do tworzenia kreatywnych dekoracji. Druty dają się łatwo wyginać na wszystkie strony a przy tym pozostają stabilne. Puszysty drut idealnie nadaje się jako stelaż do filcowania, gdyż wełna świetnie się do niego przyczepia. Stosowany jako baza do filcowania maskotek, zwie...
Druty chenille - elastyczne druty dekoracyjne z kolorowym, miękkim oplotem do tworzenia kreatywnych dekoracji. Druty dają się łatwo wyginać na wszystkie strony a przy tym pozostają stabilne. Puszysty drut idealnie nadaje się jako stelaż do filcowania, gdyż wełna świetnie się do niego przyczepia. Stosowany jako baza do filcowania maskotek, zwierzątek lub biżuterii. Druty doskonałe także jako uzupełnienie rękodzieła w dowolnej technice, w szczególności do ornamentów, sztucznych kwiatów, figurek, świątecznych dekoracji, kompozycji florystycznych oraz wielu, wielu innych.
Więcej

Drut Chenille W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Drut Chenille Bump...
  Drut Chenille Bump. W zestawie 5 sztuk o średnicy 3mm (na długości 2,5 cm) do 20 mm (szerokie odcinki o długości 6 cm) i długości całkowitej 50 cm.
 • Drut Chenille 9mm 50 cm
  Druty Chenille - elastyczne druty z kolorowym, miękkim oplotem do tworzenia kreatywnych dekoracji. Grubość 9 mm długość 50 cm.
 • Drut Chenille 15 mm 50 cm
  Druty Chenille - elastyczne druty z kolorowym, miękkim oplotem do tworzenia kreatywnych dekoracji. Grubość 15 mm długość 50 cm
 • Drut Chenille 6mm 30cm
  Druty Chenille - elastyczne druty z kolorowym, miękkim oplotem do tworzenia kreatywnych dekoracji. Grubość 6 mm długość 30 cm.
 • Drut Chenille 30 mm 50 cm
  Druty Chenille - elastyczne druty z kolorowym, miękkim oplotem do tworzenia kreatywnych dekoracji. Grubość 30 mm długość 50 cm. W zestawie dwie sztuki.