Papier do transferu ITD

Papier do transferu ITD

Papier do transferu decoupage firmy ITD Collection. Sklep DecoupageArt oferuje dwa rodzaje papierów do transferu: o gramaturze 40 g/m2 i 60 g/m2. Papiery do transferów są idealne do decupage na szkle, ceramice czy drewnie.Rozmiar arkusza 210x297mm (A4). Motyw przenosimy na przedmiot przy pomocy specjalnych preparatów do transferu (dostępne w dzi...

Papier do transferu decoupage firmy ITD Collection. Sklep DecoupageArt oferuje dwa rodzaje papierów do transferu: o gramaturze 40 g/m2 i 60 g/m2. Papiery do transferów są idealne do decupage na szkle, ceramice czy drewnie.Rozmiar arkusza 210x297mm (A4). Motyw przenosimy na przedmiot przy pomocy specjalnych preparatów do transferu (dostępne w dziale media i patyny) lub przy użyciu rozpuszczalnika.

Więcej

Papier do transferu ITD W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Papier do transferu...

    Papier do transferu decoupage firmy ITD Collection o gramaturze 40 g/m2. Papiery do transferów są idealne do decupage na szkle, ceramice czy drewnie. Rozmiar arkusza 210x297mm (A4). Motyw przenosimy na przedmiot przy pomocy specjalnych preparatów do transferu (dostępne w dziale media i patyny) lub przy użyciu rozpuszczalnika.

  • Papier do transferu...

    Papier do transferu decoupage Classic firmy ITD Collection o gramaturze 60 g/m2. Papiery do transferów są idealne do decupage na szkle, ceramice czy drewnie. Rozmiar arkusza 210x297mm (A4). Motyw przenosimy na przedmiot przy pomocy specjalnych preparatów do transferu (dostępne w dziale media i patyny) lub przy użyciu rozpuszczalnika.