Papier do decoupage

Papier do decoupage

Papier do decoupage. W technice decoupage (dekupaż) wykorzystujemy papiery klasyczne i papiery ryżowe (serwetki ryżowe). Papiery klasyczne do decoupage wycinamy nożyczkami, a następnie moczymy, żeby zwiększyć ich elastyczność. Papiery ryżowe wytargujemy i nie musimy ich moczyć. Papier do decoupage występuje w różnych rozmiarach oraz kilku gramat...

Papier do decoupage. W technice decoupage (dekupaż) wykorzystujemy papiery klasyczne i papiery ryżowe (serwetki ryżowe). Papiery klasyczne do decoupage wycinamy nożyczkami, a następnie moczymy, żeby zwiększyć ich elastyczność. Papiery ryżowe wytargujemy i nie musimy ich moczyć. Papier do decoupage występuje w różnych rozmiarach oraz kilku gramaturach, w zależności od konkretnego rodzaju papieru. Oferujemy papiery do decoupage takich firm jak: Calambour, Celina, ITD collection, Kalit, Renkalik, TO-DO, Cheap-Art i Stamperia.

Więcej

Papier do decoupage W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Papier ryżowy ITD...

  Papier ryżowy do decoupage ITD Collection z widocznymi grubszymi włóknami. Papier ryżowy jest o wiele bardziej wytrzymały, niż się wydaje, łatwiej się go przykleja niż klasyczne serwetki i trudniej go potargać przy przyklejaniu :) Motywy z papieru ryżowego do decoupage można wycinać lub wytargiwać. Papiery ryżowe składają się z jednej warstwy - są od razu gotowe do użycia. Format papieru 297 x 210 mm.

 • Papier ryżowy Calambour

  Papier ryżowy do decoupage Calambour. Wyjątkowo cienki i plastyczny papier ryżowy do decoupage. Papier ryżowy jest bardzo wytrzymały i łatwiej się go przykleja niż klasyczne serwetki i trudniej go potargać przy przyklejaniu.) Motywy można wycinać lub wytargiwać. Nie zawiera kwasów ani ligniny. Wykonany ręcznie w Indiach. Wymiary: 34,5 x 49,5 cm, gramatura 20 gram.

 • Papier ryżowy Cadence

  Papier ryżowy do decoupage Cadence, wymiary arkusza 300 x 410 mm, gramatura papieru 25g. Papier ryżowy jest cieńki i bardzo wytrzymały, łatwiej się go przykleja niż klasyczne serwetki i trudniej go potargać przy przyklejaniu :) Motywy można wycinać lub wytargiwać.

 • Papier do decoupage...

  Bardzo cieńki i wytrzymały biały papier znakomicie nadający się do decoupage. Łatwo nasiąka wodą a jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej. Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

 • Papier do decoupage...

  Papier do decoupage ITD SOFT, ze względu na swoje mozliwości oraz szeroką gamę zastosowań jest papierem lokowanym pomiędzy papierem ryżowym a klasycznym. Papier doskonały na różne podłoża! Świetny do dekorowania drewna ale również do innych powierzchni jak: szkło, mdf, czy też styropian. Z uwagi na niską gramaturę papieru Soft oraz jego małą grubość, papier nie wymaga tak dużej ilości lakieru, jak przy innych papierach przeznaczonych do decoupage. Z reguły wystarczają 2-3 warstwy lakieru. Papier soft jest bardzo cienkim papierem, odznacza się dużą elastycznością i doskonale samoistnie likwiduje pęcherzyki powietrza powstałe podczas przyklejania. Moczymy po stronie, którą smarujemy klejem - dzięki temu nie zawijają się brzegi. Ewentualnie można stosować rzadki klej i wówczas niekonieczne jest wcześniejsze namaczanie. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Bardzo cienki: 40 gram. Arkusz wielkości 210 x 297 mm.

 • Papier do decoupage...
  Papier do decoupage ITD SOFT format A3 Cieńki papier do decoupage z dużymi wzorami do zdobienia mebli oraz większych przedmiotów. Z uwagi na niską gramaturę papieru Soft oraz jego małą grubość, papier nie wymaga tak dużej ilości lakieru jak przy innych papierach przeznaczonych do decoupage. Z reguły wystarczają 2-3 warstwy lakieru. Papier soft jest bardzo cienkim papierem, odznacza się dużą elastycznością i doskonale samoistnie likwiduje pęcherzyki powietrza powstałe podczas przyklejania.Papier doskonały na różne podłoża! Świetny do dekorowania drewna ale również do innych powierzchni jak: szkło, mdf, czy też styropian. Bardzo cienki: 40 gram. Arkusz wielkości A3.
 • Digital Collection ryżowy

  Papier ryżowy do decoupage Digital Collection o żywych, lśniących kolorach, drukowany cyfrowo! Arkusz 33 x 48 cm, gramatura 40g. Papier ryżowy do decoupage można wycinać lub wytargiwać.

 • Papier ryżowy Kalit
  Naturalny papier ryżowy z nadrukowanymi motywami, piękne nasycone kolory i fantastyczna jakość druku.Papier ryżowy jest cieńki i bardzo wytrzymały, łatwiej się go przykleja niż klasyczne serwetki i trudniej go potargać przy przyklejaniu :) Motywy z papieru ryżowego do decoupage można wycinać lub wytargiwać.Arkusz o wymiarach 32 x 45 cm.
 • Papier ryżowy Kalit -...

  Ryżowy papier do decoupage Kalit. Naturalny papier ryżowy z nadrukowanymi motywami. Papier ryżowy jest cieńki i bardzo wytrzymały, łatwiej się go przykleja niż klasyczne serwetki i trudniej go potargać przy przyklejaniu. Motywy można wycinać lub wytargiwać. Arkusz o wymiarach 32 x 45 cm.

 • Papier do transferu ITD

  Papier do transferu decoupage firmy ITD Collection. Sklep DecoupageArt oferuje dwa rodzaje papierów do transferu: o gramaturze 40 g/m2 i 60 g/m2. Papiery do transferów są idealne do decupage na szkle, ceramice czy drewnie.Rozmiar arkusza 210x297mm (A4). Motyw przenosimy na przedmiot przy pomocy specjalnych preparatów do transferu (dostępne w dziale media i patyny) lub przy użyciu rozpuszczalnika.

 • Papier ryżowy Stamperia

  Ten szczególny papier do decoupage, pochodzący z Japonii, nieprawdopodobnie lekki, jest drukowany ręcznie, metodą sitodruku, na arkuszach o wymiarach 48x33 cm. Papier ryżowy do decoupage jest bardzo wytrzymały i łatwo się je przykleja. Motywy z papieru ryżowego można wycinać lub wytargiwać. Papiery ryżowe składają się z jednej warstwy - są od razu gotowe do użycia.

 • Digital Collection

  Papier do decoupage Digital Collection o żywych, lśniących kolorach, drukowany cyfrowo! Arkusz 35 x 50 cm, gramatura 60g

 • Serwetki ryżowe Stamperia

  Serwetki ryżowe Stamperia. Ten szczególny papier pochodzący z Japonii, nieprawdopodobnie lekki, jest drukowany ręcznie, metodą sitodruku, na arkuszach 50 x 50cm, 14gr. Serwetki ryżowe do decoupage są o wiele bardziej wytrzymałe, niż się wydaje, łatwiej się je przykleja niż klasyczne serwetki. Motywy z serwetek można wycinać lub wytargiwać. Serwetki ryżowe składają się z jednej warstwy - są od razu gotowe do użycia.

 • Calambour
  Papier calambour do decoupage, to klasyczny papier do decoupage, który wycinamy nożyczkami lub nożykiem. Papier calambour występuje w rozmiarach 50x70 cm lub 35x50 cm oraz kilku gramaturach w zależności od konkretnego rodzaju papieru.
 • Papier Soft Cheap-Art
  Unikalny, cienki, papier do decoupage produkcji firmy Cheap-Art. Opatentowana produkcja i wzornictwo. Idealny do decoupage. Przed naklejeniem bardzo krótko namoczyć. Występuje w rozmiarach A3 i A4. Gramatura - 40-45 g/m2.
 • Ryżowy Kalit sakralne
  Naturalny papier ryżowy z nadrukowanymi motywami. Papier ryżowy jest cieńki i bardzo wytrzymały, łatwiej się go przykleja niż klasyczne serwetki i trudniej go potargać przy przyklejaniu :) Motywy można wycinać lub wytargiwać. Arkusz o wymiarach 32 x 45 cm.
 • Papier ryżowy Renkalik
  Ryżowy papier do deocupage firmy Renkalik, to specjalny drukowany cienki papier, lekki, dostosowany do używania w różnych technikach decoupage na wszystkich powierzchniach. Wymiary 35 x 50 cm, waga 40 g.
 • Soft metaliczny
  Papiery do decoupage z nadrukiem metalicznym powstały dzięki najnowocześniejszym technologiom oraz niezwykłej wytrzymałości papieru SOFT, którego skład opracowany specjalnie z myślą o sztuce decoupage'u jest chroniony patentem.
 • Bibułka z nadrukiem
  Bibuła z ozdobnym nadrukiem.
 • Bibuła Perlescence
  Gładka i niezwykle cieńka (cieńsza od papierów typu soft!), a zarazem mocna bibułka o metaliczno-perłowej powierzchni i wyrazistych kolorach.Idealna do prac decoupage jako tło pod wzory z papieru lub uzupełnienie kolorystyczne projektów/wyklejanie wnętrz przedmiotów.Jest na tyle cieńka, że motywy można zarówno wycinać jak i wytargiwać (po polakierowaniu nie widać śladu wytargiwanych brzegów).Dla ułatwienia sobie pracy można ją namoczyć (analogicznie jak klasyczny papier do decoupage), by stała się bardziej elastyczna.Wymiary: 25 x 36 cm.
 • Papier Celina

  Papier do decoupage firmy Celina, to klasyczny papier do decoupage, który wycinamy nożyczkami lub nożykiem. Papier Celina występuje w rozmiarach 50x70 cm.

 • Papier ryżowy To-Do
  Naturalny papier ryżowy TO-DO z nadrukowanymi motywami. Papier ryżowy jest cieńki i bardzo wytrzymały, łatwiej się go przykleja niż klasyczne serwetki i trudniej go potargać przy przyklejaniu :) Motywy można wycinać lub wytargiwać. Wymiary 35 x 50 cm.
 • La Velinette
  Papier do decoupage La Vilinette extra-sottile. Cieniutki włoski papier do decoupage 49 x 32cm.
 • Dayka
  Papier do decoupage firmy Dayka, to klasyczny papier do decoupage o nietypowym wymiarze: Rozmiar arkusza 31 x 32 cm.
 • Mini Soft
  Papier do decoupage Mini Soft produkcji włoskiej firmy TO-DO. Papier idealnie dopasowuje się do kształtów dekorowanych przedmiotów - doskonale nadaje się do stosowania na powierzchniach z ostrymi krawędziami lub rzeźbionych/nierównych - nie tworzy bąbelków ani załamań. Cieniutki papier o wymiarach 25 x 35 cm.
 • Papier Soft
  Papier do decoupage soft firmy TO-DO. Papier idealnie dopasowuje się do kształtów dekorowanych przedmiotów - doskonale nadaje się do stosowania na powierzchniach z ostrymi krawędziami lub rzeźbionych/nierównych - nie tworzy bąbelków ani załamań. Wymiary 50x70 cm.
 • Papier Classico
  Papier do decoupage Classico firmy Stamperia. Klasyczny papier do decoupage. Wybrane motywy są drukowane metodą offsetową, na arkuszach 50 x 70 cm o gramaturze 70 gr i są nabłyszczane tylko na stronie zadrukowanej, aby kolory były ładniejsze i trwalsze, i aby na odwrocie klej łatwiej przenikał.
 • Papier Enjoy
  Papier do decoupage enjoy firmy TO-DO, to klasyczny papier. Papier jest cienki i wytrzymały co ułatwia pracę, aby dać satysfakcję nawet początkującym hobbystom. Wymiary papieru 50 x 70 cm.
 • ITD Boże Narodzenie
  Papier do decoupage ITD Boże Narodzenie. Papier klasyczny do decoupage, papier ryżowy i papier soft z motywami do zdobienia bombek i dekoracji na Boże Narodzenie.
 • ITD Wielkanoc
  Papier do decoupage ITD z motywami na Wielkanoc do zdobienia jajek i dekoracji Wielkanocnych.
 • Bibuła jedwabna
  Delikatny i wytrzymały papier z ozdobnymi włóknami. Może być stosowany na każdej powierzchni (drewno, szkło, metal). Idealny do decoupage i innych technik dekoracyjnych. Nadaje przedmiotom wygląd etniczny. Posiada strukturę prawie identyczną jak papier ryżowy
 • Papier ryżowy gładki
  Papier ryżowy do decoupage w różnych kolorach. Papier zawiera dekoracyjne włókna, jest elastyczny i może być stosowany na każdej powierzchni.
 • Papier ryżowy...
  Drukowany na cieniutkiej japońskiej bibułce typu unryo o gramaturze poniżej 25 g. Bibułka, na której papier jest drukowany, to natualny azjatycki papier tworzony na bazie młodych pędów morwy z dodatkiem z dodatkiem włókien ryżu. Papier ryżowy jest cieńki i bardzo wytrzymały, łatwiej się go przykleja niż klasyczne serwetki i trudniej go potargać przy przyklejaniu :) Motywy można wycinać lub wytargiwać. Arkusz o wymiarach 32 x 47 cm.
 • Tassotti
  Piękny włoski papier do decoupage o wymiarach 50x70 cm. Papier multi-use idealny do stosowania w technikach decoupage, scrapbooking, cardmaking a także do oprawiania książek, oklejania pudełek i albumów.Charakteryzuje się wyrazistymi kolorami odpornymi na działanie promieni słonecznych. Wydrukowany jest na matowym, ekologicznym, bezkwasowym papierze. Na zdjęciu fragment papieru.Gramatura 85g.
 • Kraków i inne.

  Kraków grafiki pani Anny Zabielskiej