Farby, konturówki

Farby, konturówki
Farby akrylowe do decoupage, reliefy, konturówki, płynne perły, farby metaliczne i perłowe, do szkła i porcelany, farby do tkanin, pigmenty, media do farb, farby ICE - efekt szronu - fantastyczne do ozdabiania bombek, farby faconnable do efektu 3D, którymi możemy uzyskać fantastyczne trójwymiarowe efekty i tusze colorink (cudo!)

Farby, konturówki W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Konturówki i reliefy
  Konturówki do decoupage do rysowania wypukłych wzorów na praktycznie dowolnej powierzchni. Dekorując za pomocą aplikatora uzyskamy wypukły relief (efekt 3D).
 • Płynna biżuteria
  Konturówki do decoupage płynna biżuteria. Odcienie metaliczne, perłowe i fluorescencyjne. Perły w sztyfcie mogą być stosowane na niemal każdej powierzchni: drewnie, MDF, płótnach, gipsach, papierach, świecach, ścianach, tkaninach, skórach, styropianie, ceramikach, szkle, polimerach gliny, metalu itp.
 • Farby matowe 120 ml
  Stonowana matowe farby akrylowe na bazie wody, trwałe i nietoksyczne.
 • Farby akrylowe 70 ml
  Farby akrylowe 70 ml do stosowania w technice decoupage. Wysoko pigmentowa farba akrylowa na bazie wody, trwała i nietoksyczna. Może być stosowana na prawie każdej powierzchni: papier, drewno, metal, szkło, porcelana, gips, tkanina, styropian itp. Pozwala uzyskać doskonałe efekty dekoracyjne, bardzo dobrze kryje, kolory są o nasyconych barwach.
 • Farby metaliczne i...
  Farby metaliczne i perłowe do decoupage
 • Farby do tkanin - textil

  Farby do tkanin - textil. nadają się do stosowania na wszystkich rodzajach materiałow. Najłatwiej nakłada się na bawełnę oraz mieszankę bawełny z polyestrem. Jasne kolory należy stosować na bezbarwne lub jasne tkaniny. Farba na bazie wody, przyjazna dla środowiska, może być bezpiecznie używana również przez dzieci.

 • Pigmenty
  Używając proszek pigmentowy, osiągnąć możemy metalowo lśniący połysk powierzchni. Użycie proszków jest bardzo proste. Do jednego z materiałów podstawowych (lakier z połyskiem, pasta żelowa, farba do szkła) dodajemy proszek pigmentowy i nanosimy na zdobioną powierzchnię. Gwarantowany wspaniały efekt !!! Szczególnie na ciemnych podkładach tworzy metalowo lśniący połysk!!! Doskonały efekt uzyskać możemy łącząc proszek pigmentowy z plasteliną do wypiekania.
 • Farby akrylowe do...
  Farby akrylowe do decoupage do stosowania na drewnie, plastiku, szkle, MDF i innych powierzchniach
 • Farby do szkła
  Farby witrażowe i farby do malowania na szkle
 • Farby akrylowe 20 ml
  Farby akrylowe do decoupage o pojemności 20 ml
 • Farby ICE - efekt szronu
  Farba ICE z efektem szronu. Farba na bazie wodnej do zdobienia szkła, glazury, porcelany. tworzyw sztucznych. Szybkoschnące, po wyschnięciu odporne na światło i UV i wpływ środowiska.
 • Płynny metal
  "Płynny metal" to wyjątkowo intensywna farba o niespotykanej sile krycia idealnie nadająca się do uszlachetniania powierzchni przedmiotów. Można ją stosować na każdym podłożu."Płynny metal" można nakładać zarówno pędzelkiem jak i gąbeczką na powierzchnie patynowane.
 • Tusze colorink
  Przezroczyste tusze, bardzo błyszczące, które można stosować na każdej powierzchni - najlepiej prezentują się na szkle, porcelanie i przedmiotach z żywicy. Przy pomocy tuszy colorink można tworzyć ciekawe wzory i cieniowania używając rozpuszczalnika oraz efektowne kompozycje łacząc je ze złoceniami.
 • Faconnable do efektu 3D
  Farba wycinankowa Faconable do tworzenia dekoracji 3D. Łatwe do modelowania i zginania transparentne farby stwarzające sztywne, ale łatwe do zginania folie. Folie dają się łatwo wycinać, a przy tym stwarzają możliwość niesamowitych efektów kolorystycznych. Dodatkowe efekty możemy osiągnąć dodając kolorowe, drobne brokaty. Po wyschnięciu absolutnie światło i wodoodporne.