Quilling

Quilling

Quilling jest techniką tworzenia dekoracji z wąskich pasków kolorowego papieru, które zwija się w spiralę a następnie formuje poprzez zagniecenie zewnętrznych warstw papieru. Quilling zwany jest także papierowym filgranem.

Quilling Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Paski do quillingu...

  Paski do quillingu brokatowe dwustronnie w metalicznych kolorach, idealne do tworzenia dekoracji na Boże Narodzenie. Paski o szerokości 5 i 10 mm.

 • Paski do quillingu
  Paski do quillingu. Quilling jest techniką tworzenia dekoracji z wąskich pasków kolorowego papieru, które zwija się w spiralę a następnie formuje poprzez zagniecenie zewnętrznych warstw papieru. Quilling zwany jest także papierowym filgranem. Paski do quilingu w zestawach kolorystycznych. Paski o szerokości 3, 5 i 10 mm.
 • Akcesoria do quillingu
  Akcesoria do quillingu: nawijaki, szablony, grzebień do quillingu, obcinarka do pasków (frędzlarka)
 • Paski do quillingu...
  Paski do quillingu cieniowane. Quilling jest techniką tworzenia dekoracji z wąskich pasków kolorowego papieru, które zwija się w spiralę a następnie formuje poprzez zagniecenie zewnętrznych warstw papieru. Quilling zwany jest także papierowym filgranem. Paski do quilingu w zestawach kolorystycznych. Paski o szerokości 3, 5 i 10 mm.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji