Wielkanoc

Wielkanoc
W kategorii Wielkanoc zamieściliśmy wszystkie produkty do decoupage, które będą pomocne przy wykonywaniu dekoracji decoupage na Święta Wielkiej Nocy. Znajdziecie tutaj jajka plastikowe, styropianowe i drewniane do zdobienia techniką decoupage, serwetki i papiery do decoupage z wzorami świątecznymi, piórka do zdobienia jajek, naklejki kreatywne z...
W kategorii Wielkanoc zamieściliśmy wszystkie produkty do decoupage, które będą pomocne przy wykonywaniu dekoracji decoupage na Święta Wielkiej Nocy. Znajdziecie tutaj jajka plastikowe, styropianowe i drewniane do zdobienia techniką decoupage, serwetki i papiery do decoupage z wzorami świątecznymi, piórka do zdobienia jajek, naklejki kreatywne z kurami i króliczkami.
Więcej

Wielkanoc W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Papier ryżowy Wielkanoc
  Papier ryżowy do decoupage z motywami na Wielkanoc. Idealne do zdobienia pisanek i ozdób wielkanocnych.
 • Podstawki i jajka do...

  Jajka do zdobienia techniką decoupage. Jajka przezroczyste z plexi, plastikowe białe, styropianowe i drewniane w wielu rozmiarach. Zawieszki w kształcie jajek gładkie oraz ażurowe, podstawki i kieliszki na jajka.

 • Elementu dekoracyjne
  Elementy dekoracyjne z filcu i mikrogumy brokatowej na Wielkanoc: jajka, kaczki, koguty do ozdabiania prac decoupage, kartek lub albumów scrapbooking.
 • Serwetki do decoupage...
  Serwetki do decoupage z motywami na Wielkanoc. Serwetki papierowe do decoupage. Jak naklejać serwetki: odrywamy dwie spodnie warstwy serwetki (zostawiamy tylko tą zadrukowaną), następnie wytargujemy lub wycinamy nożyczkami fragment motywu, który chcemy nakleić. Naklejamy używając dowolnego kleju do decoupage.
 • Piórka ozdobne
  Naturalne piórka kolorowe do ozdabiania przedmiotów. Piórka marabu farbowane, piórka perliczki oraz piórka z nadrukiem cyfrowym. Ideane do dekoracji jajek decoupage oraz autorskich pisanek.
 • Papier do decoupage...
  Papiery klasyczne i SOFT do decoupage z motywami na Wielkanoc. Idealne do zdobienia pisanek i ozdób wielkanocnych.
 • Wielkanoc inne
  Wielkanoc decoupage